• ×

  İl Başkanı

  CELAL KÖSE

  1972 yılında Yozgat’ta doğdum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Yozgat’ta tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. Yüksek Lisans eğitimimi Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi anabilim dalı Kamu Yönetimi bölümünden siyasi partiler kanununa göre seçme seçilme esasları, parti içi demokrasi ve liderler sultası başlıklı Yüksek Lisans tezimi vererek mezun oldum. İş hayatımda inşaat, akaryakıt, gıda ve madencilik gibi çeşitli alanlarda faaliyetim oldu. Ana faaliyetimiz 1984’ten beri aile büyüğümüzün de faaliyeti olan inşaat (yap-sat) müteahhitlik hizmetleridir. Siyasi hayatıma ilk olarak Refah Partisi Gençlik Kollarında başladım. Ak Partimizin kuruluşunda kurucu İl Başkan Yardımcısı olarak görev aldım, Şubat 2002’de Genel Merkezimiz tarafından Yozgat Merkez İlçe Teşkilatını kurmak üzere Kurucu Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildim. 2007 Yılında kendi isteğim ile görevimden ayrıldım. 23 Ağustos 2017 tarihinde ise Genel Başkanımız tarafından Cumhurbaşkanı iken Genel Başkan olduktan sonra ilk İl Başkanlığı atamasıyla Ak Parti Yozgat İl Başkanlığına atandım. Halen Yozgat İl Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ERKOÇ

  1970 yılında Yozgat'ta doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Yozgat'ta tamamladım. Çeşitli STK ve Derneklerde hem kurucu hemde başkanlık yaptım. Halen ilimizde bir derneğin Başkanlığını yürütmekteyim. 2012 yılında şirketimiz bünyesinde Yozgat'ta ilk olan sertifikalı tohum tesisini kazandırarak hem Yozgat'ı hemde Ülke Ekonomisine önemli kazanımlar sağlamış olup, halen Akaryakıt-İnşaat-Nakliye sektöründe Yozgat'ta hizmete devam etmekte olup evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET GÖKHAN

  Gurbetçi bir ailenin ortanca çocuğu olarak 1981 yılında Yozgat'ta doğdu. İlk ve Orta tahsilini Yozgat’ta tamamladı. Lise tahsilini yurt dışında - Almanya'da tamamladıktan sonra aile şirketini kurmak üzere yeniden memleketine döndü. 1996 yılından bu yana Bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olan aile şirketinde üst düzey yönetici olarak halen ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi - Kamu Yönetimi Fakültesi'nden ve 2016 yılında Atatürk Üniversitesi - İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde - Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans eğitimi devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana gönül bağı hiç kopmayan partisinde 2007 yılından itibaren aktif görevler aldı. AK Parti Yozgat Siyaset Akademisi ilk mezunlarındandır. Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği(2013-2014), Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı - İlçe Sekreterliği(2014-2016) ve Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı - Teşkilat Başkanlığı(2016-2017) görevlerinde bulundu. Halen AK Parti Yozgat İl Başkan Yardımcılığı - Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca, orta düzeyde Arapça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ CANSEVER

  20.10.1947 YOZGAT DOĞUMLUYUM.TİCARET LİSESİNİ YOZGATTA ,YÜKSEK OKULU ADANADA İKTİSADİ TİCARİ İLİMLER AKADEMİSİ OKUYARAK 1976 YILINDA MEZUN OLDUM.YEDEK SUBAY OLARAK ASKERLİK GÖREVİNİ YAPTIM.ÇALIŞMA HAYATIMDA HEP ÖZEL SEKTÖRDE SORUMLU MALİ MÜŞAVİR OLARAK ÇALIŞTIM.2000 YILINDA EMEKLİ OLDUM.4 TANE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNDE GÖREV ALDIM VE DEVAM ETMEKTEYİM. ŞU AN ÖZEL BİR ŞİRKETİN MALİ VE İDARİ İŞLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. EVLİ VE 6 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARİF OKUR

  1987 Yozgat Merkez’de doğdum.İlk,orta ve lise eğitimini Yozgat'ta tamamladım. 2009 Yılında Girne Amerikan Üniversitesinden mezun oldum. Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Mekatronik Sistemler Yüksek Lisans yapmaktayım. Enerji ve İnşaat Şirketlerde 2 Yıl Mühendislik görevi yaptıktan sonra 2011 yılında kendi şirketimizi kurdum. Enerji ve İnşaat sektörü alanında taahhüt, danışmanlık ve enerji ticareti alanında çalışmaktayım. Türkiye ve yurtdışında Türk ve Yabancı sermayeli bir çok enerji ve inşaat şirketine danışmanlık, taşeronluk ve yüklenici işlerini yapmaktayız. Kuruluşundan beri gönül bağıyla bağlı olduğum Adalet ve Kalkınma Partisi; 2018 yılı itibariyle yönetim kurulu üyesi ,Yenifakılı ve Boğazlıyan İlçe koordinatörü olarak halen görev yapmaktayım. Bekar olup iyi derecede İngilizce bilmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÇELEBİ DURSUN

  20/09/1963 Yozgat Musabeyli köyünde doğdu. İlkokulu Yozgat Hürriyet İlk okulunda, Orta okulu Yozgat İmam Hatip Lisesi orta kısmında, Lise eğitimini Yozgat Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. 1987 Yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Ziraat Mühendisi ünvanı ile mezun oldu. Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Mutasyon Islahı konusunda Yüksek Lisansını yaptı. Halen Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Tarım Kredi Kooperatiflerinde 10 Yıl Mühendis ve 16 yıl Müdür Olarak görev yaptı. Yozgat ili İl Proje Değerlendirme Kurulu, İl Gıda Denetim Kurulu, İl Tarımsal Yayım ve Teknik Danışmanlık Kurulu, İl Arazi Kullanımı ve Toprak Koruma Kurulu üyeliklerinde bulundu. İl Hasar Tespit Komitesi Üyesi olarak görev yaptı Türk Mimar Mühendis Odalar Birliği Ziraat Mühendisleri Odası Yozgat İl Temsilciliği, TEMA Vakfı Gönüllü İl Temsilciliği yaptı. Kayseri de Faaliyette bulunan Garipçe Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Garip Su Meyve Suyu ve Konsantre Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Denetim Kurulu Başkanlığı Yaptı. Çekerek Süreyya Bey Barajı, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı, Botaş İran Doğal Gaz Boru Hattı ve Yozgat Sivas Hızlı Tren Projelerinde Kamulaştırma Zirai Bilirkişi olarak görev yaptı. Avrupa Birliği Eğitim Programları kapsamında Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya gibi ülkelerde Biodizel üretim Teknikleri ve Biyolojik Arıtma Sistemleri konusunda bilimsel ve teknik incelemelerde bulundu. Adalet Ve Kalkınma Partisi Yozgat İl Kurucular Kurulu Üyesi Olarak İl, İlçe ve Belde Teşkilatları Kadın Ve Geçlik Kollarının Kuruluşlarında Görev aldı. Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel merkezince 2002 Yılında Amasya da Yapılan 1. Parti İçi Eğitim Çalıştayı ve Yozgat ta düzenlenen Siyaset Akademisine katıldı İl Düzenleme ve Tertip Komitesi Başkanı olarak İl, İlçe ve Beldelerde yapılan Açılış, Miting ve Teşkilat Toplantılarını Organize etti. 2002 ve 2007 yılı Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı oldu. Yapılan Teşkilat Temayül Yoklamasında 4. sırada çıkmasına rağmen listelerde yer alamadı. 2004 Yılı Mahalli Seçimlerinde Yozgat Merkez Belediye Başkan Aday Adayı, 2009 Yılında İl Başkanı Adayı oldu. Halen Türkiye Basketbol Federasyonu Yozgat İl Temsilciliği, İl Hakem Komitesi Başkanı, İl Tertip Komitesi Üyesi Görevlerini Yürütmektedir. AK Parti Yozgat İl Başkanlığında İl Teşkilat Başkanlığı ve İl SKM Başkanı görev yapmaktadır. Evli 2 çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ELMAS NESLİHAN UYAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE BENGİSU AKIŞIK

  1980 yılında Bursa Mudanya'da doğdum. İlk-orta eğitimimi İstanbul'da tamamladım. 2003 yılında Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2005 yılından itibaren hazır yemek üretimi yapan özel bir şirkette sorumlu yönetici olarak çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE DİŞLİTAŞ

  1987 yılında Yozgat'ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Lisans eğitimimi Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisans eğitimi almaktayım. 2012-2015 yılları arasında özel bir bankada nakit ve işlem yetkilisi olarak görev yaptım. 2015 yılından itibaren ise özel bir mali müşavirlik bürosunda muhasebeci olarak çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN EROL

  15.06.1981 tarihinde Yozgat ili Merkez ilçesinde doğdum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Üniversite öğrenimimi Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinde İnşaat Mühendisliği ana bilim dalında tamamladım. Yüksek lisansımı Bozok Üniversitesi Yapı Ana Bilim dalında tamamladım. 2003 yılında vatani görevimi yaptım. 2005 yılından bu tarihe kadar serbest mühendis olarak çalışmaktayım. İngilizce bilmekteyim. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN TOK

  26.02.1992 yılında Yozgat'ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Yozgat'ta tamamladıktan sonra lise öğrenimimi Yozgat Anadolu Lisesinde tamamladım. Ardından Lefke Avrupa Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu olarak kazandım ve burada Lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimimden sonra takrar Yozgat'a döndüm ve Yozgat Barosunda Avukatlık stajımı tamamladım. Bu sırada Yozgat İl Gençlik Kollarında seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılğı görevini yürüttüm. Halen Yozgat'ta fiili olarak serbest avukatlık yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE AKGÜL

  1986 yılı Yozgat doğumluyum. İlk, orta ve Lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Üniversite öğrenimimi Konya Selçuk Üniversitesi Harita Kadastro Bölümünden tamamladım. 2010 yılında evlendim. Halen özel bir firmada çalışmaktayım. Evli ve 1 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİLMİ ÇOBAN

  01.01.1959(1961) Yozgat da doğdum. İlkokul ve Orta Okulu Yozgat İlimizde okudum. Yozgat End Meslek Lisesi Tesviye ve Elektrik bölümünü bitirdim.1998 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini ve 2000 yılında Erciyes Üniversitesi Yozgat Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümünü bitirdim. 1978-1981 Köy Hizmetlerinde çalıştım. 1981-1982 Yıllarında askerlik görevimi yaptım. 1983 Yılında Yozgat PTT Bakım Müdürlüğünde Teknik Personel olarak göreve başladım. 1996 Yılında Şef, 1999 yılında teknik uzman oldum 2005 yılında Türk Telekom Malzeme Müdürü ve 2006 Yılında Santral Müdürü olarak görev yaparak 2011 Yılında emekli oldum 1998-1999 Yılları arasında Turk Telekom Teknik Elemanlar Derneği Yozgat Şube başkanlığı yaptım. 2012 2013 Yıllarında Yozgat AK Parti l Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulundum. Evli ve 3 cocuk babasıyım. Ak Partimize ve toplumumuza hizmet etmeyi severek yapıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN DURUSOY

  1972 yılında Yozgat Kırım Köyünde doğdum. İlk okulu köyde, orta öğrenimimi Yozgat İmam Hatip Lisesinde tamamladım. Atatürk Üniversitesi İkdisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1996 yılında mezun oldum. 1996-2004 yılları arasında özel şirketlerde muhasebe müdürlüğü ve mali müşavirlik yaptım. 2004 yılında kendi özel mali müşavirlik büromu açtım. Halen bağımsız denetçi ve mali müşavir olarak mesleğimi icra etmekteyim. 2006 yılında AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 2007 yılında Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı oldum. Halen sivil toplum kuruluşlarındaki faaliyetlerime devam ediyorum. Ensar Vakfı Yozgat Şube Başkanlığı, İmam Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu başkanlığı başta olmak üzere bir çok vakıf ve dernekte başkan ve üye olarak görev yapmaktayım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN ÖZEL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN SONER ÖZKAL

  Yozgat merkez 1963 doğumluyum. İlkokul, ortaokul, ve lise tahsilimi Yozgat'ta tamamladım. 1982 yılından itibaren ticaretle iştigal ediyorum. 3 dönem Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan vekili olarak görev yaptım. Evli ve 3 kız babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KÖKSAL USTAOĞLU

  1973 yılında Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde doğdum. Eğitim öğretim hayatımı Boğazlıyan’da tamamladım. Çok küçük yaşlarda ticari faaliyetine başladım. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde ve derneklerde yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve üyeliği yaptım. 1995 yılında ticari faaliyete atıldım. Marketçilik, Nakliyat, Tarım alanlarında faaliyetlerimi sürdürdüm . 2016 yılında inşaat alanında faaliyetimi sürdürmekteyim. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdama katkı çağrısına istinaden ticari faaliyet alanlarımı genişleterek 73 kişiyi sigortalı işe başlattım. Aynı zamanda faaliyet alanımda Yozgat vergi rekortmeni oldum. 2013 Adalet ve Kalkınma Partisi’nde aktif siyasete başladım. Yerel ve Genel seçimlerde partimizin Boğazlıyan’da en yüksek oy almasında önemli rol oynadım. Ticaretteki sosyal ilişkilerimi de kullanarak Boğazlıyan Belediyesi’ni aldık. Elde ettiğimiz başarı sonrasında Cumhurbaşkanımız, Liderimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Boğazlıyan’da ağırlama şerefine nail olduk. Cumhurbaşkanımızdan aldığımız bu enerji ile referandum ve genel seçimlerde Ak Parti bayrağını daha da zirveye taşıdık. Halen sürdürmekte olduğum il yönetim kurulu üyeliği sıfatıyla ilçe teşkilatımız ile elele vererek yarın seçim varmış gibi çalışmalarımızı ilçe merkezimizde, köy ve beldelerde sürdürüyoruz. Ayrıca Koordinatörlüğünü yaptığım Sarıkaya ilçemizde de Ak Partimizi bütün seçimlerde oyumuzu yükselterek çıkmış bulunmaktayız. Partimizin sosyal sorumluluk kapsamındaki tüm faaliyetlerinde makine parkımla yardımcı oldum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  LEYLA DÖNMEZ

  1993 yılında Yozgat'ta doğdum. İlk okul ve orta okuldan sonra Yozgat Lisesinde okudum. Daha sonra Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde lisans öğrenimimi tamamladım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHTAP BEKDEMİR

  01.09.1983 Kırşehir doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Lise sonrası yurtdışında yabancı dil eğitimleri aldım. Üniversite de önce Hollanda hukuku, sonrasında Uluslararası Hukuk ve Avrupa Hukuku eğitimi aldım. Çok iyi derecede flemenkce, İngilizce, az derecede Almanca ve Arapca dillerine hakimim. Halen AK Parti Dış İlişkiler başkanlığı / İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim. Evli ve 1 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RUKİYE AÇIKGÖZ

  1975 yılında Yozgat doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Üniversite eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Siyasete 2001 yılında Kurucular Kurulunda başladım. Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. Halen Özel Eğitim Öğretim dalında Yozgat Merkez'de 20 yıldır hizmet vermekteyim. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SADETTİN ÜNGÖRMÜŞ

  1974 yılı Yozgat doğumluyum. İlk, orta ve Lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Üniversite öğrenimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladım. 2002 yılında kendi Mali Müşavirlik büromu açarak iş hayatına atıldım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SAFFET DOĞANGÖNÜL

  1964 yılında Yozgat ilinde dünyaya geldim. İlk orta liseyi Yozgat ilinde bitirdim Konya Selçuk ünv eğitim fakültesi tarih ana dalını bitirdim 1987 yılında öğretmen olarak Erzurum Aşkale lisesinde göreve başladım Boğazlıyan da okul müdürlüğü görevine bulundum.Yozgat Mimar Sinan Anadolu teknik lisesinde çalıştım Milli eğitim müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yatım 2017 yılında öğretmen olarak emekli oldum. Evli 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMRA EROĞLU SUSAM

  YOZGAT DOĞUMLUYUM. 25 YIL YOZGAT ESOB'TA YÖNETİCİLİK YAPTIM. 2007 YILINDA TÜRKİYE'DE İLK DEFA UYGULANAN KADIN GİRİŞİMLİĞİNİN DESTEKLENMESİ PROJESİNDE PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPTIM. YİNE PEK ÇOK AB VE İŞKUR PROJESİ PROJE KOORDİNATÖRLÜKLERİ YAPTIM. 2015 YILINDA EMEKLİ OLDUM. EMEKLİ OLDUKTAN SONRA AK PARTİ YOZGAT İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI , İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. HALEN DE SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM. ORTA DERECEDE ALMANCA BİLGİM VARDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞUAYIP YILMAZ

  1979 yılında Yozgat Merkez Baltasarılar köyünde doğdum. İlkokulu Baltasarılar ilkokulunda okudum. Orta ve Lise tahsilimi Yozgat İmam Hatip Lisesinde bitirdim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi kamu yönetimini bitirdim. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkanlık görevi yaptım. yerel ve genel gazetelerde temsilcilik ve muhabirlik yaptım. Sendikacılık görevim devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN BAĞCI

  01.05.1943 YOZGAT DOĞUMLUYUM. İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLUP 32 YIL DEVLET MEMURLUĞU GÖREVİNDE BULUNDUM. 1994 TARİHİNDEN İTİBAREN İKİ DÖNEM İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTIM. REFAH PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI VE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ YÜRÜTTÜM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TURAN KOÇ

  1986 Yozgat doğumluyum. Atılım Üniversitesi İşletme Fakültesi Management Bölümü 2010 Mezunuyum. Ocak 2011 Tarihinden itibaren kendi şirketimizde Şirket Yöneticisi olarak çalışmaktayım. İyi derecede ingilizce bilmekteyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YALÇIN KORKMAZYİĞİT

  1972 yozgat doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. Esnafım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN GÖNÜL

  1981 YILINDA YOZGATTA DOĞDUM.İLK VE ORTAOKULU BURADA BİTİRDİM. LİSE ÖĞRENİMİMİ ŞEHİTLER FEN LİSESİNDE TAMAMLAYIP CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.ŞU AN YOZGATTA ÖZEL BİR FİRMANIN DANIŞMANLIĞI VE BİR İŞLETMEDE ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAHİDE YAZAN

  1992 yılında Yozgat'ta doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yozgat Merkez'de tamamladım. Üniversite öğrenimimi Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunuyum. 2010 yılında üyeliğimi gerçekleştirdim. 2018 yılında aktif siyasete İl Sekreterliği görevi ile başladım ve halen görevime devam ediyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAHİR İLBAŞ