• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  AHMET GÖKHAN

  Gurbetçi bir ailenin ortanca çocuğu olarak 1981 yılında Yozgat'ta doğdu. İlk ve Orta tahsilini Yozgat’ta tamamladı. Lise tahsilini yurt dışında - Almanya'da tamamladıktan sonra aile şirketini kurmak üzere yeniden memleketine döndü. 1996 yılından bu yana Bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olan aile şirketinde üst düzey yönetici olarak halen ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi - Kamu Yönetimi Fakültesi'nden ve 2016 yılında Atatürk Üniversitesi - İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. Kuruluşundan bu yana gönül bağı hiç kopmayan partisinde 2007 yılından itibaren aktif görevler aldı. AK Parti Yozgat Siyaset Akademisi ilk mezunlarındandır. Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği(2013-2014), Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı - İlçe Sekreterliği(2014-2016) ve Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı - Teşkilat Başkanlığı(2016-2017) görevlerinde bulundu. Halen AK Parti Yozgat İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca, orta düzeyde Arapça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ÇELEBİ DURSUN

  20/09/1963 Yozgat Musabeyli köyünde doğdu.İlk,orta ve lise eğitimini Yozgat'ta tamamladı.1987 Yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakultesinden mezun oldu.Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Mutasyon Islahı konusunda Yüksek Lisansını yaptı.Tarım Kredi Kooperatiflerinde 10 Yıl Mühendis ve 16 yıl Müdür Olarak görev yaptı. Yozgat ili İl Proje Değerlendirme kurulu,İl Gıda denetim Kurulu,İl Tarımsal Yayım ve Teknik Danışmanlık Kurulu,İl Arazi Kullanımı ve Toprak Koruma Kurulu üyeliklerinde bulundu. Türk Mimar Mühendis Odalar Birliği Ziraat Mühendisleri Odası Yozgat İl Temsilciliği Yaptı. Garip Su Meyve Suyu ve Konsantre Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Denetim Kurulu Başkanlığı Yaptı. Avrupa Birliği Eğitim Programları kapsamında Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya gibi ülkelerde Biodizel üretim Teknikleri ve Biyolojik Arıtma Sistemleri konusunda bilimsel ve teknik incelemelerde bulundu. Adalet Ve Kalkınma Partisi Yozgat İl Kurucular Kurulu Üyesi Olarak İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarının Kuruluşlarında Görev aldı. İl Düzenleme ve Tertip Komitesi Başkanı olarak İl ve İlçe ve Beldelerde yapılan Açılış, Miting, ve Teşkilat Toplantılarını Organize etti. 2002 ve 2007 yılı Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı oldu. Yapılan Teşkilat Temayül Yoklamasında 4. sırada çıkmasına rağmen listelerde yer alamadı. 2004 Yılı Mahalli Seçimlerinde Yozgat Merkez Belediye Başkan Aday Adayı,2009 Yılında İl Başkanı Adayı oldu. Halen Türkiye Basketbol Federasyonu Yozgat İl Temsilciliği Görevini Yürütmektedir. Evli 2 çocok babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ELMAS NESLİHAN UYAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  EMRE DİŞLİTAŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SAFFET DOĞANGÖNÜL

  1964 yılında Yozgat ilinde dünyaya geldim. İlk orta liseyi Yozgat ilinde bitirdim Konya Selçuk ünv eğitim fakültesi tarih ana dalını bitirdim 1987 yılında öğretmen olarak Erzurum Aşkale lisesinde göreve başladım Boğazlıyan da okul müdürlüğü görevine bulundum.Yozgat Mimar Sinan Anadolu teknik lisesinde çalıştım Milli eğitim müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yatım 2107 yılında öğretmen olarak emekli oldum. Evli 2 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MEHTAP BEKDEMİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  YALÇIN KORKMAZYİĞİT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HÜSEYİN DURUSOY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  SEMRA EROĞLU SUSAM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  SİBEL YILDIRIM

  1966 YILINDA YOZGATTA DOĞDUM.İLK,ORTA ,LİSE VE YÜKSEKOKUL TAHSİLİMİ YOZGATTA YAPTIM.YOZGATIN İLK A.Ş OLAN BEŞEL A.Ş DE 12 YIL MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM.2000 YILINDAN BERİ FİİLEN VE SÜREKLİ YOZGAT MERKEZDE S.M.M.M BÜROSU AÇARAK İŞLETMESİNİ YAPMAKTAYIM.AK PARTİNİN 2. DÖNEM YOZGAT İL BAŞKANLIĞINDA MUHASİP İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ŞUAYIP YILMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ZAHİDE YAZAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  HASAN TOK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  HASAN EROL