• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET YAVUZ

  Yerköy

  1965 yılı Çiçekdağı, Çopraşık Köyü doğumluyum. İlk okulu Şefaatlide, orta ve liseyi Yerköy'de tamamladım. 1988 yılında Selçuk Üniversitesi, Konya Meslek Yüksek okulundan mezun oldum. Daha sonra Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesinde lisansımı tamamladım. 2001 yılından beridir Yerköy'de Mali Müşavir olarak serbest çalışmaktayım. Akparti Kurucular Kurulu üyesi olarak siyasete atıldım. 4 dönem muhtelif görevlerde İlçe Başkan yardımcılığı yaptım. 6 yıl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının mütevelli heyeti olarak İlçe Kaymakamlığında görevde bulundum. 7 yıl İlçe Seçim Kurulunda Akpartinin temsilcisi olarak Seçim Kurulu Komisyon üyeliği yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Orta derecede Almanca bilmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF AKPINAR

  Çayıralan

  1976 YILINDA ÇAYIRALAN'DA DOĞDUM.ILK-ORTA VE LISE TAHSILIMI KAYSERI'DE TAMAMLADIM.KONYA SELÇUK ÜNIVERSITESI FEN.EDEBIYATI FAK.K.ARKEOLOJI BÖLÜMÜNÜNDEN BAŞARIYLA MEZUN OLDUM.VATANI GÖREVIMI YAPTIKTAN SONRA ÜYESI OLDUĞUM AK PARTİDEN 28.03.2004 MAHALLI IDARELER GENEL SEÇIMLERINDE 1.SIRA IL GENEL MECLIS ÜYESI ADAYI OLDUM ,AYNI TERIHTE IL GENEL MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.AK PARTI SIYASET AKADEMISI VE YEREL YÖNETIMLER PROGRAMINA KATILARAK BAŞARIYLA TAMAMLADIM.2012 yılında ilçe teşkilatı siyasi ve hukuk işl. başkan yardımcılığıyaptım.2013 yılından itibaren ilçe başkanlığı yapmaktayım.EVLI VE BIR ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ATİLA YUSUF KENAN ŞAHİN

  Sarıkaya

  1965 yılında sarıkayada doğdu

 • ×

  İlçe Başkanı

  BURHAN KOÇAK

  Aydıncık

  1979 Aydıncık dogumluyum ilk orta ve liseyi aydıncıkta tamamladım vatanı görevimi başarıyla tamamladıktan sonra ak partinin kurulması ile birlikte siyasete atıldım 6 sene ak parti aydıncık gençlik kolları başkanlığını yürüttüm ve şu anda aydıncık ak parti ilçe başkanlığı yapmakyayım evli ve 1 çocuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  HACI MEHMET KARABULUT

  Yenifakılı

  01.01.1960 yenifakılı doğumlu ilk ortaokulu yenifakılıda liseyi kayseri lisesinde yüksek okulu erciyes üniversitesi kmyo işletme bölümünde okudum 1983 ten beri serbest muhasebeci olarak cçalışmaktayım evli üç çocuk babasıyım halen yenifakılıda ikamet etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAMZA KAYA

  Boğazlıyan

  1951 YILINDA ÇALAPVERDİ KASABASINDA DOĞDUM. ASKERLİK GÖREVİNİ YAPTIKTAN SONRA BOĞAZLIYANDA ESNAFLIK YAPMAYA BAŞLADIM.1994-1999 MAHALLİ SEÇİMLERİNDE İKİ DÖNEM İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVİNE SEÇİLDİM. AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI KURUCU GÖREVİNDE BULUNDUM. 2004-2009 TARİHLERİ ARASINDA ÇALAPVERDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTIM. 2011 YILINDA AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM DIVRAK

  Sorgun

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSKENDER NAZLI

  Merkez

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA NEHOŞ

  Çandır

 • ×

  İlçe Başkanı

  NURİ ÇINAR

  Saraykent

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER SARI

  Şefaatli

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖNDER GÜREL

  Akdağmadeni

  1977 YOZGAT AKDAĞMADENİ DOĞUMLUYUM İLK ÖĞRENİMİMİ AKÇAKIŞLA KÖYÜ İLKOKULUNDA BİTİRDİM ORTA ÖRTEİMİMİ SARIKAYA İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİM LİSE ÖĞRENİMİMİ YOZGATTA OKUDUM DAHA SONRA ANADOLU ÜNV İŞLETME FAKÜLTESİNDE BİTİRDİM ASKERLİĞİMİ KISA DÖNEM OLARAK İZMİR NARLI DEREDE TAMAMLADIM.DÖNÜŞTE 2 YIL AKÇAKIŞLA İLK ÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLİK YAPTIM EVLİ VE 1 ÇOCUK BASASIYIM.PROFESYONEL OLARAK TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞIYORUM,AKÇAKIŞLA KÖYÜ MUHTARLIĞINI YÜRÜTMEKTEYİM,AKDAĞMADENİ MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANIYIM. AKDAĞMADENİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞABETTİN AKSOY

  Kadışehri

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜZEYİR İNCE

  Çekerek