• Belediye Başkanımız Dr.Kâzım Arslan , İHH Gönüllülerinin Yardım Toplama Çadırını Ziyaret Etti.

  Suriye'de 4 yıldır aralıksız yaşanan iç savaşta mağdur olan Suriyeli kardeşlerimize yardım ve bağış toplayan İHH İnsani Yardım Vakfı Yozgat Gönüllüleri'ni Belediye Başkanımız Dr. Kâzım Arslan ziyaret etti, belediye olarak STK'ların her zaman destekçisi olacaklarını söyledi
  Türkçe
 • Yozgat’ta AK Adaylar 14 ilçenin 13’ünü aldı

  Yozgat'ta AK Parti tarih yazdı
  Türkçe
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Yozgat’ta halka hitap etti

  30 Mart Yerel Seçimler öncesi Ak Parti İl Teşkilatının düzenlediği mitingde halka hitap eden AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, seçimlerde adayımız Dr. Kazım Arslan'ın kazandığına kesin gözle baktığını ifade etti.
  Türkçe
 • Başbakanımız Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde 40 bin kişiye hitap etti.

  AK Parti Yozgat İl Başkanlığının düzenlediği mitingde konuşan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan , 40 bin kişiye hitap etti. Yozgat'ta geçen 12 altın yılın yatırımlarını anlatan Başbakanımız 30 Mart seçimlerinde Yozgat'tan rekor oy oranına inandığını söyledi. Boğazlıyan'ı da istiyorum dedi. Yozgat'ta düzenlenen bu tarihi miting Yeni Türkiye'nin meşalesini Yaktı
  Türkçe
 • Yozgat’ta AK Adaylar Tanıtıldı

  AK Parti Yozgat İl Başkanlığı ,Yozgat Milletvekili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın , Yozgat Milletvekilleri Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer'in teşrifi ile 14 ilçe ve 22 Beldenin AK Adaylarını 5 bin kişinin katıldığı toplantı da tanıttı. Yozgat'ta bir ilk olma özelliği taşıyan bu toplantının sunuculuğunu AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz'in yaptı. 14 ilçenin 14'ünü kazanmak için adaylara ilham oldu. Yozgat Bozok Spor Salonunda gerçekleşen toplantı da skor tabelasına yazılan 14-0 ilgi çekti.
  Türkçe
 • Yozgat teşkilatında temayül heyecanı

  Yozgat'ta yerel seçime ilişkin AK Parti'den aday adayı olan kişilere yönelik temayül yoklaması yapıldı.
  Türkçe
 • Türkiye’nin geleceğinde darbeler olmayacak

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu.
  Türkçe